logo

Grupa Fabryka Błysku
Akredytowany salon Gtechniq

hamburger

Każdy posiadacz nowego jak i używanego samochodu zdecydowanie powinien rozważyć aplikację powłok ochronnych na lakier, felgi, szyby lub skórzaną tapicerkę...

Dlaczego?

Proces produkcji Twojego samochodu został skrupulatnie zaprojektowany pod kątem optymalizacji wszelkich kosztów, to dlatego fabryczny lakier nie jest poddany zabezpieczeniu w żaden sposób tak, aby nie degradował się pod kątem codziennej eksploatacji, co następuje już po opuszczeniu salonu samochodowego.

Wiedziałeś o tym?

Mamy tego więcej...

Twój wymarzony samochód jest nowy, odebrany prosto z salonu, dlatego nie posiada uszkodzeń i zarysowań...

To nieprawda!

Salon jest ostatnim punktem dystrybucji nowego samochodu, zastanów się jaką drogę przebył ten samochód zanim pojawił się u Twojego lokalnego dealera marki!

Fabryki marek samochodowych potrafią być oddalone o tysiące kilometrów, dlatego samochody są transportowane drogą morską, w nie zawsze szczelnych kontenerach, lub drogą lądową - pociągami, ciężarówkami, najczęściej niezabezpieczone przed mocnymi zabrudzeniami wynikającymi chociażby z długiego okresu transportu oraz zmiennej pogody. Odbywają długie postoje w urzędach celnych, często stojąc na dworzu...

Produkcja samochodów hybrydowych marki LEXUS odbywa się w Japonii.

8575.76 km - to odległość do Twojego polskiego dealera, a czas ciągłej podróży wynosi aż 123 godziny.

Z doświadczenia wiemy, że nowe samochody często posiadają zarysowania lakieru bezbarwnego po całej długości karoserii np. od gałęzi, koron drzew. Wynika to z transportu na ciężarówce.

Obecne lakiery bezbarwne, które są stosowane do ochrony koloru i nadania szklistości, są ultra podatne na mikro zarysowania, które pojedynczo nie są widoczne dla niewprawionego oka, ale już po paru niewłaściwych myciach karoserii zaczynają tworzyć "siatkę" połączeń rys, co skutkuje zmatowieniem lakieru bezbarwnego oraz zanikiem połysku, a to rzutuje na zbyt szybką utratę wartości nowego samochodu - nie tylko tę wizualną.

- właściciel Fabryka Błysku

Poczyniłeś ogromną inwestycję, zabezpiecz jej wygląd !

Z naszą usługą "Door2Door "Twój samochód zawsze będzie prezentował się jak nowy

Door2Door